​1
​2
3

אודות​

​האוזניות

מסיבת אוזניות - החברה המובילה בארץ

חברתנו מספקת מזה כחמש שנים שירותי השכרת ציוד הגברה, תאורה והקרנה ברחבי הארץ.
כ"כ חברתנו מספקת שירותי הפקת מסיבת אוזניות למועצות נוער, קניונים, מועדונים, חברות הפקה ופרטיים ברחבי הארץ.
אנו משכירים מעשרות בודדות של אוזניות ועד מאות רבות של אוזניות. והכל בטכנולוגיית שידור איכותי, חדשני ומוביל בתחום. צוות החברה מונה קבוצה מנוסה בת 10 אנשים, שמקפידה על  מקצועיות בלתי מתפשרת תוך שימת דגש על צרכיו האמיתיים של הלקוח.

מסיבת אוזניות

        052-5026205


מסיבת אוזניות לאירועים ניתן להזמין בטלפון 052-5026205

מאמרים

מסיבת אוזניות – ליהנות בלי להפריע!

אחד הטרנדים המלהיבים ביותר שנכנסו לאחרונה לשוק המסיבות, הוא זה של מסיבת אוזניות. אם תמיד רציתם לחגוג עד אור הבוקר בלי שהשכנים יצעקו עליכם,
הטרנד הזה מיוחד בשבילכם: ליהנות בלי להרעיש.

מסיבת אוזניות

תוהים איך זה יכול להיות? במסיבה רגילה, המוסיקה שאותה משמיע הדי ג'יי מועברת לרמקולים גדולים, כדי שכל מי שנמצא במסיבה ישמע, ייהנה וירקוד. הבעיה היא, שלא רק המשתתפים במסיבה שומעים את המוסיקה, אלא גם הרבה אנשים מבחוץ. זה קורה במיוחד במסיבות רחוב, מסיבות בקניונים ומסיבות אחרות שנערכות בשטחים פתוחים ולאו דווקא במועדון סגור. לכן, הרבה פעמים יש הגבלה על השעות שבהן ניתן לרקוד, על עוצמת המוסיקה וכן הלאה. למשתתפים במסיבה, זה מעצבן... רוצים ליהנות, לרקוד ולהשתולל בחופשיות. הטרנד של מסיבת אוזניות פותר את הבעיה הזאת בצורה מושלמת.

איך זה עובד?

במסיבת אוזניות, המוסיקה שהדי ג'יי משמיע לא עוברת לרמקולים, אלא למשדרים מיוחדים, אשר משדרים באופן אלחוטי לאוזניות שאותן מקבלים המשתתפים במסיבה. כן, כל אחד במסיבה מרכיב על האוזניים זוג אוזניות. ככה, כל מי שמשתתף בפועל במסיבה שומע את המוסיקה ויכול לרקוד, להשתולל וליהנות בדיוק כמו בכל מסיבה רגילה אחרת. מצד שני, אף אחד אחר לא שומע את המוסיקה – כי אי אפשר לשמוע אותה בכלל בלי להשתמש באוזניות. ככה אפשר ליהנות ממסיבות סוערות ומהנות עד השעות הקטנות של הלילה, בלי שאף אחד מסביב ייפגע או יסבול מזה.

יתרונות נוספים של מסיבת אוזניות

מסיבת אוזניות מאפשרת למשתתפים במסיבה ליהנות מהמסיבה בצורה מושלמת. כל אחד יכול לרקוד וליהנות מהמוסיקה יחד עם החברים, מכיוון שכולם שומעים בדיוק אותה המוסיקה, ממש כמו במסיבה רגילה. מצד שני – נמאס לכם מהמוסיקה? רוצים לנוח קצת? דחוף לכם להתקשר למישהו? אתם לא צריכים להתרחק מהמקום, כל מה שאתם צריכים זה להוריד את האוזניות מהאוזניים, ומיד יש לכם שקט מוחלט, ואתם יכולים לנוח ולהירגע, לטלפן למי שאתם רוצים וכן הלאה. שיחות טלפון גם לא מפריעות לחוגגים האחרים, שממשיכים ליהנות מן המוסיקה.