​1
​2
3

אודות​

​האוזניות

מסיבת אוזניות - החברה המובילה בארץ

חברתנו מספקת מזה כחמש שנים שירותי השכרת ציוד הגברה, תאורה והקרנה ברחבי הארץ.
כ"כ חברתנו מספקת שירותי הפקת מסיבת אוזניות למועצות נוער, קניונים, מועדונים, חברות הפקה ופרטיים ברחבי הארץ.
אנו משכירים מעשרות בודדות של אוזניות ועד מאות רבות של אוזניות. והכל בטכנולוגיית שידור איכותי, חדשני ומוביל בתחום. צוות החברה מונה קבוצה מנוסה בת 10 אנשים, שמקפידה על  מקצועיות בלתי מתפשרת תוך שימת דגש על צרכיו האמיתיים של הלקוח.

מסיבת אוזניות

        052-5026205


מסיבת אוזניות לאירועים ניתן להזמין בטלפון 052-5026205

מסיבת אוזניות שלנו!

מאמרים

מסיבת אוזניות שלנו


חברתנו מאפשרת להפיק מסיבת אוזניות עם מספר גדול של משתתפים. לכולם נותנים אוזניות אישיות אליהם הם יוכלו להאזין. האוזניות שלנו מצטיינות באיכות שלהם, כך שאין בהם בכלל רעשים ולא הפרעות בשידור. את המוזיקה שומעים בקול ברור ועם דיוק מוחלט.
כך אפשר לחגוג בלא שום קושי מסיבה של עשרות ומאות משתתפים, כאשר ברקע שורר שקט מוחלט וכולם שומעים ונהנים. השותפות הזו יוצרת אצל כולם הרמוניה, אך מצד שני הכל נעשה בסדר ובשקט מופתי בלא שום בעיה.

משתלם ביותר

מסיבת אוזניות משתלמת מכל היבט שרק מסתכלים על זה. מצד אחד היא מאפשרת להפיק מסיבה מכל סוג, עם מספר משתתפים גבוה או נמוך. מסיבת אוזניות מתאימה לכל סוג של מסיבה אם זה ארוע חברתי, מסיבה משפחתית או צוותות של עובדים וחברים לעבודה. את המסיבה ניתן לערוך בכל מקום היות ואין הגבלה על שטח מסוים. האוזניות פעילות גם בשטח סגור כמו אולם אירועים וגם בשטח פתוח כמו חוף הים. את האוזניות ניתן להרכיב במקומות צפופים הומי אדם וגם במקומות בנויים ובשכונות מגורים. היות והאוזניות מורכבות באופן אישי, לא צריך להתיחס לרעשי הסביבה. אין שום מגבלה לעשות את המסיבה גם במקום מרעיש. חברתנו, למשל, עורכת מסיבת אוזניות בקניונים וזה ממש מלהיב.

המלצות בשפע

אמנם התחום הזה של מסיבת אוזניות הוא תחום חדש בשוק, ולא הרבה מכירים אותו, אבל מאז שחברתנו עושה בה שימוש כבר הספקנו להגיע אל אלפי לקוחות. צריך לשמוע אותם כדי להבין טוב יותר את ההדים החיוביים שקיבלנו, כי כל הלקוחות שלנו ממליצים בכל פה לקחת אוזניות דווקא שלנו. 
מדוע? אצלנו האוזניות הם ברמה מקצועית גבוהה מאד ואיכותית, המשדר הוא מצוין ועובד ללא רעשים. ברשותנו אישור ממשרד התקשורת לייבוא האוזניות - דבר המסיר כל חשש לפגיעה בשמיעה בגלל האוזניות - כך שאפשר להנות מהם שעות ארוכות ללא שום פגיעה וחסרונות.
למי שכל זה עדיין לא מספיק נוסיף ונאמר כי המחירים שלנו הם מן הנמוכים בשוק, כך אפשר להפיק מסיבה נפלאה במינימום מחיר ובמקסימום של הנאה.