​1
​2
3

אודות​

​האוזניות

מסיבת אוזניות - החברה המובילה בארץ

חברתנו מספקת מזה כחמש שנים שירותי השכרת ציוד הגברה, תאורה והקרנה ברחבי הארץ.
כ"כ חברתנו מספקת שירותי הפקת מסיבת אוזניות למועצות נוער, קניונים, מועדונים, חברות הפקה ופרטיים ברחבי הארץ.
אנו משכירים מעשרות בודדות של אוזניות ועד מאות רבות של אוזניות. והכל בטכנולוגיית שידור איכותי, חדשני ומוביל בתחום. צוות החברה מונה קבוצה מנוסה בת 10 אנשים, שמקפידה על  מקצועיות בלתי מתפשרת תוך שימת דגש על צרכיו האמיתיים של הלקוח.

מסיבת אוזניות

        052-5026205


מסיבת אוזניות לאירועים ניתן להזמין בטלפון 052-5026205

מסיבת אוזניות-מחיר מבצע! החל מ-14.5 ש"ח לאוזניה

מאמרים

מסיבת אוזניות מחיר


מחיר טוב למסיבה טובה עוד יותר!
מסתבר שלערוך מסיבת אוזניות מחיר זה דבר מאד משתלם. למרות שמדובר בסוג חדיש של ארוע בה כל אחד מקבל אוזניות פרטיות לאוזניו, הרי שהדבר בכלל לא יקר, ושווה בהחלט. חברתנו מציעה מחירים נוחים והכי זולים בשוק של השכרת אוזניות אלחוטיות, בדקו אותו והשוו את המחיר!

מסיבת אוזניות
מפיקים רבים שעומדים לפני עריכת מסיבות, מתלבטים איך לעשות זאת. כדי להביא את הקהל כולו להשתתפות פעילה ומהנה הם צריכים לחשוב על תכנית מתאימה, הפעלות למיניהם ולספק לו פעילויות על רמה.
עיקר הקושי בהפקת מסיבה טובה, היא להביא לקהל היעד מוזיקה טובה ומתאימה. מוזיקה היא הצלחה של מסיבה ואם אין מוזיקה מוצלחת כל המסיבה לא שווה.
היום אפשר להשיג את זה בצורה מאד פשטנית - עושים מסיבת אוזניות ומעניקים לכל משתתף חויה איכותית.

יתרונות של מסיבת אוזניות מחיר
כאשר מאפשרים לכל משתתף לשמוע את המוזיקה דרך האוזניות שלו, הוא יכול לשלוט על עוצמת המוזיקה ועל מה שהוא רוצה לשמוע. בצורה כזו אין צורך להביא ציוד הגברה, ואפשר הרבה יותר בקלות ליצור השתתפות של הקהל. כל משתתף הופך להיות פעיל, והמסיבה היא ציבורית ופרטית כאחד.
מסיבת אוזניות מחיר היא  מסיבה שתמיד מצליחה, תמיד מלהיבה ותמיד מביאה שמחה. היא גם משתלמת מבחינת המחיר ושווה כל השקעה.

מסיבת אוזניות מחיר
מארגני המסיבות מחפשים איך להוזיל את העלויות, וזה ברור. לכן חשוב לציין כי מדובר באפשרות כדאית מאד. באמצעות מסיבת אוזניות אפשר להשכיר כל כמות של אוזניות למספר רב של משתתפים והכל בעלות נמוכה מאד ביחס להשכרת רמקולים.
חברתנו משכירה אוזניות מסוגים שונים כך שכל אחד יכול לבחור לעצמו את האוזניות הטובות לו. ההבדלים ביניהם יוצרים גם את ההבדלים במחיר, ובכל מקרה מסיבת אוזניות אלחוטיות תהיה שווה את המחיר.
אפשר לקבוע מחיר מראש לכל מסיבה, ואפשר לשלם לפי מספר האוזניות שמקבלים. חברתנו משכירה את האוזניות האלחוטיות הטובות ביותר, נקיות כולם מרעשים ומאושרות על ידי משרד התקשורת לצורך מניעת נזק באוזניים. אנחנו מקיימים גם מסיבות בקניונים, ויש לנו אלפי המלצות מלקוחות מרוצים.
זה כדאי גם לכם! בואו לקבל הצעה של מסיבת אוזניות מחיר מיוחד!