​1
​2
3

אודות​

​האוזניות

מסיבת אוזניות - החברה המובילה בארץ

חברתנו מספקת מזה כחמש שנים שירותי השכרת ציוד הגברה, תאורה והקרנה ברחבי הארץ.
כ"כ חברתנו מספקת שירותי הפקת מסיבת אוזניות למועצות נוער, קניונים, מועדונים, חברות הפקה ופרטיים ברחבי הארץ.
אנו משכירים מעשרות בודדות של אוזניות ועד מאות רבות של אוזניות. והכל בטכנולוגיית שידור איכותי, חדשני ומוביל בתחום. צוות החברה מונה קבוצה מנוסה בת 10 אנשים, שמקפידה על  מקצועיות בלתי מתפשרת תוך שימת דגש על צרכיו האמיתיים של הלקוח.

מסיבת אוזניות

        052-5026205


מסיבת אוזניות לאירועים ניתן להזמין בטלפון 052-5026205

​השכרת אוזניות אלחוטיות

מאמרים

השכרת אוזניות אלחוטיות

רוצה לבחור את המוזיקה במסיבה?

מי שיסתכל מבחוץ יראה המוני אנשים מרקדים בקצב אחיד כשברקע שקט מוחלט. כי במסיבה עם השכרת אוזניות אלחוטיות תוכלו לרקד לשמע המוזיקה שארגן לכם הדיג'י מבלי להרעיש לאחרים!

מסיבה עם אוזניות אלחוטיות תופסת תאוצה רבה בשנים האחרונות ופותחת פתח לעידן חדש ומגוון. כל אחד מקבל אוזניות אלחוטיות שמחוברות לתדר כלשהו באמצעותו מאזינים למוזיקה לפי ערוצים. מצד אחד מדובר במוזיקה המשותפת לכולם ומצד שני כל אחד יכול לבחור ערוצים שמועדפים עליו. ככה כולם יוצאים מרוצים, גם השכנים והילדים הקטנים שרוצים לישון.

השכרת אוזניות אלחוטית- ממלא כל חסרון:

השכרת אוזניות אלחוטיות מיועדת לכל מי שרוצה מסיבה גדולה ורועשת אך רוצה להימנע מלהרעיש לשכנים. השכרת אוזניות אלחוטיות הן הפתרון למסיבה בכל שעה ובכל מצב. במסיבת אוזניות אפשר לדבר אחד עם השני בלי לצעוק! כל שעליכם לעשות הוא להוריד את האוזניות לזמן מה, לדבר ולהחזיר את האוזניות, או לחילופין להנמיך את העוצמה המוזיקלית ולדבר תוך כדי האזנה למוזיקה. מלבד זאת, כשהולכים למסיבה לא תמיד השירים מוצאים חן בעיני כולם ולא תמיד אוהבים את העוצמה הנבחרת. עם אוזניות אלחוטיות כל משתתף יכול לבחור את העוצמה של המוזיקה אותה הוא רוצה וכן כמובן לבחור את הערוץ המוזיקלי המועדף עליו!
חברה להשכרת אוזניות אלחוטיות- מה לחפש?
חברה שמספקת השכרת אוזניות אלחוטיות צריכה להיות חברה איכותית במיוחד, המספקת אוזניות ברמה גבוהה. עם אוזניות איכותיות לא יהיו תקלות באמצע המסיבה וכל משתתף יוכל ליהנות ממוזיקה בעוצמות שונות. כך גם לגבי איכות התדר שמעביר את המוזיקה לאוזניה. רק כך יוכלו המשתתפים ליהנות מרצף של מוזיקה שוטפת. השכרת אוזניות אלחוטיות עובדת לפי כמות המשתתפים ולכן כדאי לבחור בחברה שתוכל לספק לכם אוזניות המתאימה לכמות הנדרשת.

חברתנו מספקת שירותי השכרת אוזניות אלחוטיות לאירועים ומסיבות, באיכות גבוהה במיוחד. בחרתם בנו- בחרתם בשירות המקצועי בתחום! רק אצלנו תוכלו ליהנות ממוזיקה טובה ללא רעשים נוספים ברקע. השירות שאנו מספקים מאושר על ידי משרד התקשורת ואנו משתמשים במכשור האיכותי ביותר. אנו מספקים השכרת אוזניות אלחוטיות למסיבות בכל מקום ובכל זמן במחירים הכי זולים בשוק!