​1
​2
3

אודות​

​האוזניות

מסיבת אוזניות - החברה המובילה בארץ

חברתנו מספקת מזה כחמש שנים שירותי השכרת ציוד הגברה, תאורה והקרנה ברחבי הארץ.
כ"כ חברתנו מספקת שירותי הפקת מסיבת אוזניות למועצות נוער, קניונים, מועדונים, חברות הפקה ופרטיים ברחבי הארץ.
אנו משכירים מעשרות בודדות של אוזניות ועד מאות רבות של אוזניות. והכל בטכנולוגיית שידור איכותי, חדשני ומוביל בתחום. צוות החברה מונה קבוצה מנוסה בת 10 אנשים, שמקפידה על  מקצועיות בלתי מתפשרת תוך שימת דגש על צרכיו האמיתיים של הלקוח.

מסיבת אוזניות

        052-5026205


מסיבת אוזניות לאירועים ניתן להזמין בטלפון 052-5026205

מסיבת אוזניות

מאמרים

מה זה מסיבת אוזניות?

מסיבת אוזניות זו מסיבה שבה כל הרוקדים חובשים זוג אוזניות לראשם, ורוקדים לצלילי המוזיקה, אך הרמקולים אינם מוציאים קול! כל המוזיקה מועברת לחוגגים באמצעות אוזניות אלחוטיות שעל ראשם.
מסיבת אוזניות נקראת גם "מסיבה שקטה" מפני שהמסיבה מתקיימת כשאין מוזיקה בחלל החדר, רק באוזניות.

למה המציאו את המושג "מסיבת אוזניות"?

מסיבת אוזניות הומצאה ע"י סטודנט בריטי שהיה עורך מסיבות בביתו עד שעת לילה מאוחרת, ותמיד, אבל תמיד, היו נשמעות דפיקות בדלת בשעת חצות כששוטר משופם וקפדן היה מחכה בחוץ עד לסיום המסיבה. אותו סטודנט החליט שהוא חייב להמציא לזה פיתרון.

הפיתרון - מסיבת אוזניות...

הלך אותו בחור וחיבר כעשרים זוגות אוזניות עם חוט ארוך לפלטה ע"י מפצלים רבים, וכך היו רוקדים ומסתבכים מידי פעם בחוטים הארוכים. עד שהגיע הרעיון המבריק! הבחור כנראה היה עם ראש טכנולוגי, והמציא משדר מיוחד וחיבר אותו לפלטה, קנה אוזניות עם רדיו וכיוון את התדר שתתאים האוזניה לשידור. כמובן שהיו רעשי רקע כי בכל זאת זה היה רק עוד ערוץ רדיו, אך הפיתרון הניח את דעתו.

כל זה היה אז...

אך היום יש לחברתנו משדרים מקצועיים שמיוצרים בתדר ספציפי של האוזניות. האוזניות מקצועיות ומשוכללות, ומפיקות סאונד נהדר בכל קנה מידה! לקוחותינו מספרים על חוויה כייפית של מסיבת אוזניות איכותית ונטולת פשרות. על שירות מקצועי ולא מתפשר על הפרטים הקטנים ביותר. על מלאי בטריות לכל אירוע בין גדול ובין אירוע קטן - תמיד אנו נצטייד במלאי בטריות להחלפה למקרה שנגמרה לכם הבטרייה באוזניה באמצע אירוע. השירות אצלנו הוא מעל לכל, ואנו נותנים שירות השכרת אוזניות אלחוטיות לאירועים קטנים וגדולים כאחת. אנו נשמח להשכיר לכם עשרות בודדות של אוזניות עם אפשרות של איסוף עצמי. ובמקביל אנו נשרת אתכם גם באירוע ענק של מאות אוזניות.
אנו משתדלים לתת שירות עם חיוך תמידי על הפנים וללא קפדנות עוד אוזניה או פחות אוזניה - תמיד נוסיף לכם כמה שיהיה לכם רזרווה אם עוד אורחים יגיעו.
נגיע בשבילכם לכל מקום בארץ העיקר שתהיו מרוצים. זה שירות מיוחד רק לחברת "מסיבת אוזניות". התקשרו אלינו עוד היום ותקבלו שמות של מאות לקוחות מרוצים שימליצו לכם להזמין מסיבת אוזניות רק ב"מסיבת אוזניות"!

מסיבת אוזניות עושים רק ב"מסיבת אוזניות"!

אז אם יש לכם יום הולדת, בר מצווה, בת מצווה, או כל אירוע אחר, אנו נשמח להפיק לכם מסיבת אוזניות איכותית שתשאיר לאורחים טעם של עוד. מבטיחים!