​1
​2
3

אודות​

​האוזניות

מסיבת אוזניות - החברה המובילה בארץ

חברתנו מספקת מזה כחמש שנים שירותי השכרת ציוד הגברה, תאורה והקרנה ברחבי הארץ.
כ"כ חברתנו מספקת שירותי הפקת מסיבת אוזניות למועצות נוער, קניונים, מועדונים, חברות הפקה ופרטיים ברחבי הארץ.
אנו משכירים מעשרות בודדות של אוזניות ועד מאות רבות של אוזניות. והכל בטכנולוגיית שידור איכותי, חדשני ומוביל בתחום. צוות החברה מונה קבוצה מנוסה בת 10 אנשים, שמקפידה על  מקצועיות בלתי מתפשרת תוך שימת דגש על צרכיו האמיתיים של הלקוח.

מסיבת אוזניות

        052-5026205


מסיבת אוזניות לאירועים ניתן להזמין בטלפון 052-5026205

חדש!!!אוזניות לד

להיט חדש ומטורף בישראל!!!

מסיבת אוזניות לדים המאירים לפי קצב המוזיקה.
איכות חדשה גם מבחינת הסאונד.
עדיין לא נראה בישראל עד כה.
מחירים מיוחדים למזמינים עכשיו!

מסיבת אוזניות-שומע ומשתגע!

מסיבת אוזניות

"אני שומע את השיר הזה ומשתגע..."

מסיבת אוזניות במחירים הכי זולים מקפיצים את החוויה והופכים את החגיגה לאירוע מושלם לכל אחד.

מסיבת אוזניות זהו טרנד מדליק הנותן מענה לכל מי שרוצה לרקוד ולחגוג מבלי להפריע לשכנים שרוצים לישון. מסיבת אוזניות מתרחשת בכל זמן ובכל מקום ומתבצעת בשקט. אתם יכולים לרקוד לצלילי המוזיקה יחד או לבד והשכנים יכולים ליהנות מהשקט. במסיבת אוזניות
תוכלו להסתכל סביבכם ולמצוא שכולם רוקדים באותו הקצב אותו אתם שומעים באוזניה!

אז איך זה קורה?

לכל מסיבה יש דיג' שאחראי על המוזיקה. במסיבת אוזניות, כל משתתף מקבל אוזניות שדרכן הוא שומע את המוזיקה וכך כולם נהנים מאותה המוזיקה ויכולים לרקוד יחדיו בקצב משותף. האוזניות קולטות את המוזיקה על ידי תדר אלחוטי, שנבחר לפי העוצמה שלו. ישנם תדרים בעוצמה גבוהה המגיעה למרחק רב מאד וישנם תדרים נמוכים שמגיעים למרחק קצר. התדר הנדרש הוא לפי כמות האורחים של המסיבה- אם יש מספר גדול של רוקדים, יש צורך בתדר גבוהה שיגע לכולם, והפוך.

מסיבת אוזניות- מקום וזמן:

בדרך כלל מסיבת אוזניות במקום מגניב כמו חוף ים או יער מקבלות עניין מיוחד ומשדרגות את החגיגה. אך אתם יכולים גם לבחור במקום יותר אינטימי כמו בית או אולם קטן. כל מקום שתבחרו יתאים לחגוג בו מסיבת אוזניות! ניתן לומר שהגיע הסוף לצעקות במסיבות ומתחיל עידן חדש בו כל אחד יכול לבחור את העדפתו המוזיקלית, את העוצמה יחד עם אורחים רבים, בכל זמן ובכול מקום מבלי להפריע לאחרים!

מסיבת אוזניות אצלנו זה כדאי!

חברתנו מפיקה מסיבת אוזניות ברמה גבוהה ובכל מקום שתרצו. אנו מפיקים את מסיבות האוזניות עם האוזניות החדשניות בשוק, עם תדרים גבוהים. אצלנו לא תאלצו לרקוד יחד עם רעשים שמפריעים בתדר הקולט את המוזיקה אלא תיהנו ממוזיקה טובה ואיכותית ישר לאוזניים. חברתנו קיבלה אישור ממשרד התקשורת לגבי כל אביזרי המסיבה שאנו משתמשים בה.

אם אתם מעוניינים להשתתף במסיבת אוזניות כייפית במיוחד, פנו אלינו ותשתתפו במסיבה מהנה עם המחירים הכי זולים בשוק!