​1
​2
3

אודות​

​האוזניות

מסיבת אוזניות - החברה המובילה בארץ

חברתנו מספקת מזה כחמש שנים שירותי השכרת ציוד הגברה, תאורה והקרנה ברחבי הארץ.
כ"כ חברתנו מספקת שירותי הפקת מסיבת אוזניות למועצות נוער, קניונים, מועדונים, חברות הפקה ופרטיים ברחבי הארץ.
אנו משכירים מעשרות בודדות של אוזניות ועד מאות רבות של אוזניות. והכל בטכנולוגיית שידור איכותי, חדשני ומוביל בתחום. צוות החברה מונה קבוצה מנוסה בת 10 אנשים, שמקפידה על  מקצועיות בלתי מתפשרת תוך שימת דגש על צרכיו האמיתיים של הלקוח.

מסיבת אוזניות

        052-5026205


מסיבת אוזניות לאירועים ניתן להזמין בטלפון 052-5026205

חדש!!!אוזניות לד

להיט חדש ומטורף בישראל!!!

מסיבת אוזניות לדים המאירים לפי קצב המוזיקה.
איכות חדשה גם מבחינת הסאונד.
עדיין לא נראה בישראל עד כה.
מחירים מיוחדים למזמינים עכשיו!

מסיבת אוזניות-סיבה טובה למסיבה

השכרת אוזניות אלחוטיות - סיבה טובה למסיבה!

כולנו מכירים את התופעה המעצבנת בה מגיעים למסיבה והמוסיקה רועשת. אנשים מסתובבים מתוסכלים, לא שומעים זה את זה, ולא מצליחים להגיע אל המוזיקה שהם אוהבים באמת. לפעמים קורה מצב הפוך בה הרמקול משדר בטונים לא ברורים או נמוכים, אז אנשים מתאספים סביבו כדי לקלוט עוד משהו קטן.

השכרת אוזניות אלחוטיות פותרת את כל הבעיות הללו ברגע אחד - היא נותנת אפשרות לכל אחד להנות ממוזיקה פרטית ואישית בלי להיות תלויים באף אחד.

השכרת אוזניות אלחוטיות - היתרונות

ישנם יתרונות רבים של השכרת אוזניות אלחוטיות, וזאת אפשרות מועדפת ומומלצת על ידי מפיקי אירועים. בצורה זו מאפשרים לכל המשתתפים לשמוע את המוזיקה ישירות אל האוזניות שלהם ולהשתתף בצורה פעילה ושקטה. אין רעשים חיצוניים לצורה זו, אין הרעשה מיותרת. במצב כזה מאפשרים לכל אחד לשמוע את המוזיקה בלי להפריע לסביבה.

ישנם הרבה מסיבות שלא יכולות להתקיים בגלל שעות לא הגיוניות. למשל מי שרוצה לחגוג מסיבה באמצע הלילה לא יוכל לעשות זאת בגלל ההגבלה בקיום רעש מעבר לשעות המותרות. עם השכרת אוזניות אלחוטיות אין שום בעיה. אפשר לחגוג בווליום גבוה בשעה שתיים בלילה ואף אחד אפילו לא ידע.

מסיבת אוזניות בקניון

זה לא רק הרעש, זה גם המיקום. השכרת אוזניות אלחוטיות מאפשרת עריכת מסיבות בכל נקודה בעולם בלי להפריע לאף אחד. כך עושה חברתנו מסיבה בקניונים בין עוברים ושבים ואף ברחובות הומים. אין ספק כי מדובר במשהו חדשני שאף אחד לא חשב עד עכשיו, במקום לשבת באולם אירועים סגור עושים את המסיבה במקום פתוח. זה נותן הרבה חופש ליצירתיות ולדמיון, אפשר למשל לשלב קניות בקניון יחד עם המסיבה והתוכנית.

השכרת אוזניות אלחוטיות

חברתנו משכירה אוזניות אלחוטיות לכל סוגי האוכלוסייה, ומאפשרת להשכיר מספר גבוה של אוזניות על פי הצורך. כל האוזניות כולם באיכות מעולה אשר דרכם מושמעת המוזיקה נקיה מרעשים ובטונים נכונים. אף משתתף לא צריך להתאמץ כדי לשמוע טוב יותר, אף אחד לא צריך להתקרב אל הרמקול כדי להבין מה מדובר. הכל מגיע לאוזניו על מגש של כסף וזה כבר מבטיח מראש הצלחה של המסיבה כולה.