​1
​2
3

אודות​

​האוזניות

מסיבת אוזניות - החברה המובילה בארץ

חברתנו מספקת מזה כחמש שנים שירותי השכרת ציוד הגברה, תאורה והקרנה ברחבי הארץ.
כ"כ חברתנו מספקת שירותי הפקת מסיבת אוזניות למועצות נוער, קניונים, מועדונים, חברות הפקה ופרטיים ברחבי הארץ.
אנו משכירים מעשרות בודדות של אוזניות ועד מאות רבות של אוזניות. והכל בטכנולוגיית שידור איכותי, חדשני ומוביל בתחום. צוות החברה מונה קבוצה מנוסה בת 10 אנשים, שמקפידה על  מקצועיות בלתי מתפשרת תוך שימת דגש על צרכיו האמיתיים של הלקוח.

מסיבת אוזניות

        052-5026205


מסיבת אוזניות לאירועים ניתן להזמין בטלפון 052-5026205

חדש!!!אוזניות לד

להיט חדש ומטורף בישראל!!!

מסיבת אוזניות לדים המאירים לפי קצב המוזיקה.
איכות חדשה גם מבחינת הסאונד.
עדיין לא נראה בישראל עד כה.
מחירים מיוחדים למזמינים עכשיו!

מסיבת אוזניות-מחיר טוב

רק אצלנו, מסיבת אוזניות במחיר מדהים!

מסיבת אוזניות היא אחד הטרנדים המלהיבים ביותר שנכנסו לשוק המסיבות בשנים האחרונות. למסיבת אוזניות יש יתרונות רבים, ולכן בהרבה מסיבות נוטים לאמץ את הטרנד. חברתנו מציעה לכם ארגון של מסיבת אוזניות מחיר זול במיוחד שלא תמצאו כמוהו!

מסיבת אוזניות

מסיבת אוזניות היא מסיבה נהדרת, שנותנת לכם את כל היתרונות – גם מסיבת ריקודים סוערת, מקפיצה ומלהיבה, וגם מסיבה ללא מפגעים תברואתיים וללא רעש סביבתי. מסיבת אוזניות מאפשרת לכם לחגוג אל תוך הלילה, בלי להפריע לשכנים לישון ובלי שיפריעו לכם באמצע המסיבה. במסיבת אוזניות טובה, כל משתתף מקבל זוג אוזניות שרק דרכו הוא יכול לשמוע את המוסיקה, בעוד שהאנשים שמסביבו שאינם מרכיבים את האוזניות לא יכולים לשמוע דבר. כך, כל האנשים במסיבה שומעים מוסיקה זהה שיוצאת מאותו המשדר, וכולם יכולים ליהנות יחד ולרקוד יחד, מבלי להפריע לאנשים אחרים.

מסיבת אוזניות מחיר

כאשר עורכים מסיבת אוזניות יש לקחת בחשבון את העלויות של המסיבה, שהן שונות מעט ממסיבה רגילה. במקום די ג'יי רגיל שמצויד במערכת מוסיקה וברמקולים, ישנה עלות של די ג'יי אשר עובד עם משדר, וכמובן עלות של אוזניות לפי מספר האנשים אשר משתתפים במסיבה. ישנן חברות שונות שמציעות עריכה של מסיבת אוזניות במחיר שמשתנה ממקום למקום. רק אצלנו, תוכלו ליהנות ממסיבת אוזניות מחיר הזול ביותר בשוק – וזאת מבלי להתפשר על האיכות של המכשירים ועל הייחודיות של המסיבה.

קצת עלינו

חברתנו מציעה לכם עריכה של מסיבת אוזניות בקניונים ובמקומות דומים,ברמה הגבוהה ביותר. אנו מציעים לכם אוזניות חדשניות באיכות גבוהה במיוחד, ללא רעשים, אשר מתחברות למשדרים איכותיים אשר משדרים את המוסיקה בצורה נקייה וללא הפרעות. חברתנו היא המקצועית ביותר בתחום של עריכת מסיבת אוזניות, והיא מאושרת על ידי משרד התקשורת. תוכלו למצוא עלינו אלפי המלצות מחוגגים שנהנו בצורה מושלמת ממסיבת האוזניות שלנו. וכמובן, למסיבת אוזנית מחיר זול במיוחד רק אצלנו – הזולים ביותר בשוק.
רוצים להשיג למסיבת אוזניות מחיר טוב בלי להתפשר על האיכות? בואו
ליהנות מן המסיבות שלנו!