​1
​2
3

אודות​

​האוזניות

מסיבת אוזניות - החברה המובילה בארץ

חברתנו מספקת מזה כחמש שנים שירותי השכרת ציוד הגברה, תאורה והקרנה ברחבי הארץ.
כ"כ חברתנו מספקת שירותי הפקת מסיבת אוזניות למועצות נוער, קניונים, מועדונים, חברות הפקה ופרטיים ברחבי הארץ.
אנו משכירים מעשרות בודדות של אוזניות ועד מאות רבות של אוזניות. והכל בטכנולוגיית שידור איכותי, חדשני ומוביל בתחום. צוות החברה מונה קבוצה מנוסה בת 10 אנשים, שמקפידה על  מקצועיות בלתי מתפשרת תוך שימת דגש על צרכיו האמיתיים של הלקוח.

מסיבת אוזניות

        052-5026205


מסיבת אוזניות לאירועים ניתן להזמין בטלפון 052-5026205

חדש!!!אוזניות לד

להיט חדש ומטורף בישראל!!!

מסיבת אוזניות לדים המאירים לפי קצב המוזיקה.
איכות חדשה גם מבחינת הסאונד.
עדיין לא נראה בישראל עד כה.
מחירים מיוחדים למזמינים עכשיו!

מסיבת אוזניות-בוא נרקוד עד אור הבוקר!

מעוניינים במסיבת לילה מטורפת בכל שעה שתרצו אך מפחדים להפריע לשכנים? מסיבת אוזניות היא הפתרון!

מסיבת אוזניות היא מסיבה בה כל משתתף מקבל אוזניות, דרכן הוא שומע את המוזיקה שהתקליטן מארגן לכם. מסיבת אוזניות מתאימה לכל סוג של מסיבה, החל ממסיבת המונים ועד למסיבה קטנה בדירה שלכם. במסיבת אוזניות אין צורך להנמיך את המוזיקה כי השכן ביקש או כי שעת חצות הגיעה, לא תשמעו יותר תלונות על רעש ממסיבת לילה ותוכלו להמשיך ולרקוד במשך שעות.

מסיבת אוזניות- הזמנה אישית:

מעבר לכך שאתם לא מפריעים לאחרים, אתם גם עושים טוב לעצמכם. אם עוצמת המוזיקה מפריעה גם לכם, אם אתם מאלה שאוהבים גם לדבר במסיבות וגם לרקוד, במסיבת אוזניות אתם יכולים לשלוט על עוצמת השמע וכמובן גם להוריד את האוזניות במידת הצורך. לא תרגישו יותר שבא לכם לברוח ממסיבה רועשת או לחילופין בגלל שהיא לא מספיק שמחה. כמו כן, אם אתם לא אוהבים את השירים הנבחרים, תוכלו לבחור ערוץ מוזיקלי אחר האהוב עליכם. אין יותר טוב מלבחור לעצמכם את המסיבה ולחגוג אותה יחד עם כולם!

מסיבת אוזניות בכל מקום:

כל מיקום נוח אפשרי למסיבת אוזניות שכן אתם לא מפריעים לאף אחד. מסיבת אוזניות קלה לתפעול מה שמאפשר לכם לארגן מסיבה משפחתית, עם חברים או אפילו מסיבה המונית בכל זמן ובכל מקום שתרצו. אתם יכולים לבחור יער לרקוד בו או לקפץ בהנאה בבית של החברים, אתם רשאים ליהנות ממסיבה איכותית ומדליקה בכל מקום. אצלנו תוכלו לחגוג במסיבות מגניבות גם בקניונים ובמקומות אחרים.
חברתנו היא החברה הכי מקצועית בתחום מסיבת האוזניות. המשדרים שלנו, דרכם אנו מעבירים את המוזיקה לאוזניות הם ברמת איכות גבוהה מאד וקיבלו את אישורו של משרד התקשורת. אנו מפיקים ומפעילים מסיבות אוזניות ברמת איכות גבוהה עם משדרים איכותיים, ללא רעשים בזמן קליטת המוזיקה. בואו איתנו ליהנות ממוזיקה מגניבה וממסיבה יוצאת דופן בכל מקום שתרצו, עם הבחירה המוזיקלית והעוצמה אותה אתם בוחרים! הצטרפו לאלפי ממליצים שהצליחו להפיק את מירב ההנאה ממסיבות גדולות וקטנות כאחד.